Aktualności… po dłuższej przerwie

Witamy po dłuższej przerwie.

Informujemy, iż mimo problemów z edycją naszej strony internetowej, Commando Rescue Team wciąż działa i ma się całkiem nieźle! 🙂

W ostatnim czasie, w naszych szeregach pojawiło się kilka nowych twarzy. To ratownicy, którzy niedawno ukończyli kurs Ratownika WOPR prowadzony przez instruktorów naszej Drużyny. Serdecznie gratulujemy i życzymy bezpiecznej pracy!

Dnia 25 marca, kierownicy naszej drużyny – Maciej Pawłowski, Szymon Michalik i Kacper Augustynowicz, już po raz kolejny odbyli recertyfikację kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Egzamin zdali z wynikiem pozytywnym, uzyskując tym samym potwierdzenie posiadanych uprawnień i zdolność do pracy jako ratownicy zawodowi. Gratulujemy!

Dnia 18 czerwca, na jeziorze w Strykowie odbędzie się oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego 2016, połączone ze szkoleniem motorowodnym dla Członków naszej Drużyny. Z przyjemnością i zaszczytem informujemy, że w porozumieniu z władzami Gminy Stęszewa, postanowiono, iż to właśnie ratownicy z Commando Rescue Team będą czuwali nad bezpieczeństwem wypoczywających nad jeziorem strykowskim przez cały okres wakacyjny. Zapraszamy!

Mapa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.