Commando Rescue Team zagrało z WOŚP!

W dniu 9 stycznia 2011 roku, jako przedstawiciele Commando Rescue Team, stawiliśmy się o 7.30 przed CK Zamek by pomóc w przygotowaniach do całodniowych atrakcji jakie czekały na mieszkańców Poznania z okazji 19. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O godzinie 10.00 ruszyliśmy całą grupą w miasto i zbieraliśmy datki od Poznaniaków na główny cel tegorocznego finału. Obeszliśmy Stary Rynek, dworzec PKP, Rynek Jeżycki, ul. Św. Marcin oraz okolicę kończąc na ul. Mostowej w okolicach godziny 18.00.

W trakcie zbierania każdy z nas skorzystał z usług ratowników z Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej badając sobie poziom cukru we krwi, tłuszczu w organizmie oraz ciśnienie tętnicze. Jak na sportowców przystało, wyniki wszystkich były wzorcowe! 🙂

Na zakończenie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie oraz nasza najmłodsza koleżanka udzieliła wywiadu dla TVP Poznań. Wsparcie reszty Drużyny było bardzo widoczne z tyłu 🙂

Podsumowując, był to kolejny dzień z działalności Commando Rescue Team, która na każdym kroku aktywizuje swoich Członków by zaistnieć w świadomości mieszkańców jako grupa osób chętnie wspierających wszystkie prospołeczne akcje.

Po podliczeniu wszystkich puszek poznaliśmy wynik….:) Udało nam się wspólnie zebrać ponad 900 PLN !!! Serdecznie gratulujemy wyniku.

CRT.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.