Turniej piłki ręcznej: Volkswagen Mini Handball 2011

21 stycznia 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 82 w Poznaniu Commando Rescue Team zabezpieczała pod względem medycznym pierwszą fazę turnieju piłki ręcznej: „Puchar Volkswagen Poznań Mini Handball 2011. Turniej ten jest skierowany do chłopców i dziewczynek z klas trzecich szkół podstawowych. W projekcie uczestniczy 11 szkół znajdujących się w sąsiedztwie zakładów Volkswagena z Poznania i Swarzędza.

Obecnie trwa druga edycja programu, w którym od września 2009r. wzięło udział 345 dzieci. Organizatorami Turnieju są Fabryka Volkswagen Poznań we współpracy z Wielkopolskim Związkiem Piłki Ręcznej. Natomiast zabezpieczenie medyczne zapewnia Wielkopolskie Centrum Edukacji Medycznej przy współpracy z Commando Rescue Team.

W piątek w godzinach 9:30 – 14:00 troje przeszkolonych ratowników CRT wraz z niezbędnym sprzętem medycznym (Torba R0) przyglądała się sportowej rywalizacji młodych sportowców. Na całe szczęście nie mieliśmy dużo pracy, co w tym zawodzie jest najważniejsze. Poza zdartymi naskórkami, będącymi efektem zaciętej rywalizacji nie zanotowaliśmy żadnych innych poważniejszych urazów.

Był to ostatni etap pierwszej fazy turnieju w tym semestrze szkolnym. Kolejne zostały przewidziane na okres letni z wielkim finałem włącznie.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z powyższego wydarzenia. Volkswagen Mini Handball Cup 2011.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.