Relacja z festynu „Wariacje/Wakacje z CRT”

Dnia 17 czerwca 2011 roku odbył się pierwszy organizowany przez Commando Rescue Team festyn charytatywny „Pływackie wakacje/wariacje z CRT”. Głównym założeniem akcji był program prewencyjny związany z przedstawieniem dzieciom i nie tylko, zagrożeń jakie mogą ich spotkać podczas wypoczynku nad wodą w trakcie wakacji letnich.

Podczas festynu oprócz licznych konkursów z nagrodami, można było spróbować swoich sił przy ćwiczeniach z pierwszej pomocy na profesjonalnym fantomie, zaczerpnąć porad wykwalifikowanych ratowników medycznych oraz członków drużyny Commando Rescue Team. Między konkursami i konkurencjami sportowymi była możliwość skosztowania pysznych domowych wypieków oraz orzeźwiającej lemoniady, wypicia kawy w Ali Cafe lub na świeżym powietrzu.

Czas umilał prowadzący imprezę DJ Jasiu oraz wspaniali uczestnicy konkursów tanecznych i muzycznych, których śpiew powodował uśmiech na wszystkich twarzach. Na otwarciu festynu pojawili się również przedstawiciele poznańskiej Straży Pożarnej oraz Policji, którzy pomogli przy propagowaniu działań prewencyjnych.

Na koniec odbyło się losowanie głównych nagród, ufundowanych przez wielu sponsorów m.in.: WOPR Wielkopolska, AMBERECO, akademię tańca i fitnessu METRUM, kawiarnię Cafe Misja. Ponadto, akcję charytatywną wsparły również firmy: Cafe Ali, Aqua-Sport, Animacje dla dzieci Natalia Trojanowicz, Wata Cukrowa Irena Piechaczyk, a także Pływalnia Miejska ATLANTIS, która udostępniła teren pod realizację imprezy.

Zebrane podczas akcji charytatywnej pieniądze z założenia miały posłużyć jako dofinansowanie do półkolonii letnich, jednak ze względu na niesprzyjającą pogodę w miesiącu sierpniu, a także niewielkie sumy zebranych pieniędzy, postanowiliśmy poczekać aż nadarzy się okazja by wykorzystać w pełni zebraną kwotę na inne atrakcje dla dzieci. O wszelkich planowanych programach i akcjach będziemy na bieżąco informować na naszej internetowej Stronie Głównej.

WSZYSTKIM , KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘCIA ORAZ UCZESTNICZYLI W FESTYNIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

W planach jest kolejna edycja festynu, mamy nadzieję, że wtedy uda się zebrać jeszcze więcej chętnych, do spędzenia czasu wolnego w miłej rodzinnej atmosferze na świeżym powietrzu, chcących podszkolić się w podstawach pierwszej pomocy i wesprzeć naszą akcję prewencyjną i charytatywną.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK.:)

Wariacje/wakacje z CRT

Ten wpis został opublikowany w kategorii Events, Spotkania informacyjne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.