Nabór do grupy

Drużyna WOPR „Commando Rescue Team” poszukuje pasjonatów ratownictwa wodnego, chcących  nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności przydatne w tej trudnej, ale jakże fascynującej dziedzinie ratowania ludzkiego zdrowia i życia.

W naszych szeregach będziecie mieli możliwość weryfikacji zdobytej dotychczas wiedzy oraz umiejętności związanych z ratownictwem i uzupełnienia jej o najnowsze wytyczne, z użyciem najnowszego sprzętu ratunkowego wykorzystywanego przez ratowników.  W związku z postawieniem sobie ambitnego celu mających stworzyć z nas zgraną i profesjonalną grupę ratowniczą z własnym sprzętem ratowniczym do 2012 roku, zamierzamy uczestnić w wielu, profesjonalnych szkoleniach organizowanych zarówno przez WOPR, PSP, OSP jak i ratowników medycznych, z którymi współpracujemy.

Szerokie możliwości, jakie stwarza różnorodność kwalifikacji zawodowych, sprawia, iż mamy możliwości szkolenia się z najlepszymi grupami ratowniczymi w Polsce (nie tylko tym podlegającymi pod WOPR). Dzięki współpracy z różnymi podmiotami i organami, choćby na szczeblu samorządowym, będziemy oferować swoim członkom atrakcyjne propozycje zatrudnienia, przede wszystkim w okresie letnim.

Szukamy osób energicznych, ponadprzeciętnych, zdeterminowanych w dążeniu do celów, potrafiących współpracować, traktujących ratownictwo wodne, jako pasję i chcących się w tym realizować.

Jeśli TY jesteś taką osobą i zainteresowała Cię forma działania naszej grupy, zapraszamy Cię do dołączenia w nasze szeregi!

Jak to zrobić?

1.  Musisz posiadać stopień przynajmniej Młodszego Ratownika WOPR.

2. Musisz dostarczyć osobiście lub przesłać mailowo swoje CV zawierające m. in. informacje na temat przebiegu służby, kwalifikacji zawodowych, odbytych szkoleń, kursów czy umiejętności (niekoniecznie tylko tych związanych z ratownictwem) oraz napisać kilka słów o sobie.

3. Musisz przejść egzamin sprawdzający Twoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne – termin ustalasz z Instruktorem.

4. Czekasz na rozpatrzenie Twojej kandydatury przez Zarząd Drużyny – zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie lub droga mailową po pierwszym treningu Drużyny od przejścia testu kwalifikacyjnego.

5. Po pozytywnym rozpatrzeniu, zgodnie z regulaminem Drużyny zostajesz Kandydatem na Członka „Commando Rescue Team” – aby zostać regularnym członkiem trzeba na to zasłużyć zaangażowaniem i aktywnością w CRT.

Chętnych serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy:

  • Instruktor WOPR i MSW Maciej Pawłowski –
    tel. 609-403-706,
  • commandort@wp.pl

Do zobaczenia!

Możliwość komentowania jest wyłączona.